چگونه مي توان در زمان سفر كرد؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

yaser

چگونه مي توان در زمان سفر كرد؟

پست توسط yaser »

لطفا نظريه هاي خود رابنويسيد
با تشكر...

معين

سپاس: 4

تماس:

پست توسط معين »

رجوع به تحول زماني و اسپين:
با كم شدن اسپين سي.پ.اچ هاي محيط
رجوع به كرمچاله:
با گذشتن از پل اينشتين- روزن و رفتن به جهان موازي كه بخشي از زمان زندگي تان آنجاست
.

نمایه کاربر
گالیله

محل اقامت: ایران

سپاس: 3

پست توسط گالیله »

من فکر میکنم فقط در حالی میتوان از زمان عبور کرد که سرعتی بالای سرعت نور داشت(نظریه ی انیشتین). :P
موفق باشید!

اميتيس

سپاس: 1

پست توسط اميتيس »

همونطور كه همه عزيزان گفتن با عبور از حفره مارپيچي و ورود به آن سر يك سياهچاله كه فكر نكنم انسان تحمل اين سرعت يا زنده بودن توي يك سياهچاه رو داشته باشه. :wink:

نمایه کاربر
احمد سراب

تماس:

پست توسط احمد سراب »

:D

سلام

ببينيد به نظرم اين قدر كرم بازي و چاله بازي خوب نيست...
يعني كامل نيست
***يا علي***

((* به علي شناختم من به خدا قسم خدا را *))
شهريار

مشتاق

تماس:

پست توسط مشتاق »

در اين باره خيلي بحث شده تنها راه ممكن از طريق كرم چاله ها و سفيد و جاله و سياه چاله است كه اون هم در حال حاضر عملي نيست

سعيد.س

پست توسط سعيد.س »

شما مي توانيد در تك سياه چاله در حال انفجار برويد و اگر شانس بياريد با سرعت 10 به توان -23 يا چيزي تو اين مايه ها در ثانبه پرت شي كه باعث مي شود زمان برات ب سرعت كمتر حركت كند

سعيد.س

پست توسط سعيد.س »

vali to nemitoni alan pashi beri dar hamle moghola defa koni ya har chize dige vali mtoni ba ye karai ye jorai on ja bashi ke enazaram az raftanesh behtare
vali az man nakh ke behet begam chegone
ok

mahbaz

پست توسط mahbaz »

تا جايي كه من اطلاع دارم تنها را هي كه ميتوان در زمان سفر كرد رد شدن از سرعت نور است زسرا هنگام عبور از سرعت نور ديگر شما محدود يه زمان و مكان نيستيد و هر جا كه بخواهيد و در هر زمان مي توانيد حظور داشته باشيد. ايميلم را بعدا ميدم

kami

پست توسط kami »

با با اجب نظري داداب mahbaz

نمایه کاربر
كيارش

تماس:

پست توسط كيارش »

منظور از سفر زمان سفر به عقب است يا آينده؟
اگر بخواهيم به آينده سفر كنيم يكي از راههايش اين است كه با سرعت نور حركت كنيم .
وقتي با سرعت نور حركت مي كنيم زما صفر مي شود و اگر ما مثلا 3 سال با اين سرعت حركت كنيم و باز دوباره به زمين برگرديم 3 سال از عمر زمينيان گذشته ولي از عمر ما چيزي نگذشته.
ولي اگر بخواهيم به عقب برگرديم ميتوانيم از ميدانهاي شديد گرانشي مثل سياهچاله استفاده كنيم.
ولي يك جاي اين موضوع مي لنگه چون وقتي ما به آينده سفر مي كنيم زمان در زمين(جهان)مي گذرد
و لي در سفر به گذشته ما بايد زمان را براي كل جهانيان به عقب برگردانيم و نمي شود يك جهان ديگر با مدتي اختلاف با جهان اول به وجود آيد.
نمي دانم منضور من را متوجه مي شويد يا نه؟
موفق باشيد .
ID man:dr_oktavius ast :idea:

مشتاق

تماس:

پست توسط مشتاق »

هم مي تونه به عقب باشه هم سفر به جلو

نمایه کاربر
گالیله

محل اقامت: ایران

سپاس: 3

پست توسط گالیله »

البته من در باره جهان هاي مو ازي جايي خواندم .كه اگه واقعي باشه ميشه با ان ها به عقب هم بر گشت بدون اين كه به زمان زمين لطمه وارد شه. :P
موفق باشید!

مهمان

پست توسط مهمان »

به نظر من جهان هاي موازي نظريه ي چرت و دور از واقعيتي است!!! اينطور نيست؟؟؟؟؟!!!!

فيزيكدان كوچك

پست توسط فيزيكدان كوچك »

يه سوال:
مگه سياهچاله ها داراي جرم بسيار زيادي نيستند. پس چه طور ممكنه ما از يه سر بعضي از آن ها وارد بشيم و از سر ديگه خارج؟(سفر در زمان)يعني ايا مي توان از گرانش قوي آن فرار كرد؟!

ارسال پست