پيامي براي فرازميني ها

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
آیاز

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۸۷/۱۱/۱ - ۱۰:۱۱


پست: 1038

سپاس: 22


تماس:

پيامي براي فرازميني ها

پست توسط آیاز »

32 سال پيش دو فضا پيما به نام هاي ويجر1و 2 (voyager 1&2) با ماموريت كاوش از مدار زمين خارج شدند. اين فضاپيما با سرعتي باورنكردني هنوز در حال حركت است و سه سال پيش كاملا از منظومه شمسي خارج شده و همچنان عكس و اطلاعات براي زمين مخابره مي كند.

وقتي هنوز اين فضاپيما پرتاب نشده بود اریک بورگس شخصي بود كه پيشنهاد جالبي داد. او پيشنهاد داد اطلاعاتي در مورد زمين و انسان ها براي موجودات هوشمند فرازميني و به اصطلاح فضايي در اين فضا پيما تعبيه شود تا بتواند زمينه آشنايي اين موجودات با انسان و برقراري رابطه با آن ها را فراهم كند. بدين منظور كميته اي به سرپرستي کارل ساگان دانشمند مشهور ناسا تشكيل شد تا اين اطلاعات را جمع آوري كند. وي تصميم داشت پلاكي نيز براي فضاپيما طراحي كند. سرانجام ناسا با این طرح موافقت کرد و سه هفته به وی فرصت داد تا پلاکی را طراحی کند. ساگان با همکاری فرانک دریک ، پلاک را طراحی کردند ، ‌البته طراحی هنری این پلاک را همسر کارل سیگان - لیندا سالزمن- انجام داد. این پلاک 22.9 سانتیمتر طول و 15.2 سانتیمتر عرض و 1.27 میلیمتر ضخامت دارد كه در تصوير زير آن را مي بينيد.

تصویر

سعی شده بود در این پلاک به صورت مختصر و مفید اطلاعاتی در مورد زمین داده شود ، در بالا و سمت چپ پلاک به صورت شماتیک تصویری از عنصر هیدروژن ، فراوان‌ترین عنصر در گیتی دیده می‌شود.
درسمت راست ، تصویری از یک مرد و زن برهنه را در کنارهم می‌بنیم ، طول قامت متوسط یک زن -168 سانتیمتر - هم در کنار زن اشاره شده است . به علاوه در پشت سر تصویر زن و مرد شمایی از خود کاوشگر دیده می‌شود تا با مقایسه با اندازه کاوشگر پایونیر ، موجود هوشمند غیرزمینی ، به اندازه قامت انسان‌ها پی ببرد.مرد ، دست راست خود را به نشانه خوش‌آمدگویی بالا برده است. ابتدا ساگان قصد داشت تصویر انسان‌ها را در حال دست دادن به هم در پلاک نشان بدهد ، ولی بعدا به تصور اینکه فرازمینی‌ها فکر می‌کنند ، دو انسان مرد و زن ، یک موجود هستند ، از این کار منصرف شد.

در پایین تصویر هم ، سیارات منظومه شمسی و کره زمین به عنوان سومین سیاره این منظومه نسبت به خورشید ، دیده می‌شود.

محتوای دیسک در صفحه‌ای 12 اینچی مسی با روکش طلا چکیده‌ای از فرهنگ و آثاری از حیات گونه‌های مختلف قرار داده شده است . روی کاور این صفحه به صورت تصویری اطلاعاتی در مورد چگونگی باز کردن دیسک و دیدن تصویرهایش ، موقعیت زمین در کهکشان و همچنین طول مدت یک ثانیه داده شده است

کمیته‌ای كه کارل ساگان از دانشگاه کورنل رهبري آن بود وظيفه داشت تا تعیین كند در این دیسک چه چیزهایی باید قرار بگیرند و حاصل کار این کمیته یک دیسک با محتوای قابل توجه است.

تصویر


- 115 عکس که البته به صورت آنالوگ هستند.كه چند تاي آن ها را اينجا مي بينيد.


تصويري از چند رابطه ساده و اساسي رياضي رايج بين انسان ها

تصویر


سه رنگ اصلي قابل شناسايي براي انسان ها

تصویر


نوع بشر و نحوه تكثير انسان ها

تصویر


تصويري از يك كلاس درس و اشاره به نحوه آموزش نابالغان

تصویر


تصويري جهت اشاره به نياز انسان به غذا

تصویر


- اصواتی از زمین : از رعد و برق گرفته ، تا صدای گریه یک شیرخوار ، صدای یک وال ، رعد و برق ، صدای برخورد امواج به ساحل ، صدای قلب انسان و گام برداشتنش.

سلام و خوشامدگویی به 55 زبان: جالب است که بدانید این خوشامدگویی‌ها با زبان آکادی که در سومر 6 هزار سال پیش صحبت می‌شد شروع می‌شود و به زبان Wu یک لهجه چینی ختم می‌شود.

- موسیقی‌های منتخب از فرهنگ‌ها و نواحی مختلف (90 دقیقه) : موسیقی‌های مختلفی از باخ و بتهوون تا لوئیس آرمسترانگ و چاک بری در دیسک گنجانده شده‌اند. موسیقی‌ها متعلق به فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف هستند.


هدف سازمان فضايي ناسا از اين برنامه آشنا کردن موجودات فضايي و يا حياتهاي ديگر در ساير کرات عالم با نمونه هاي صداي زمين است تا بلکه صداي ما را شنيده و راهنمايي براي راهشان در شناسايي زمين باشد.علاوه بر اين شاه اثرهاي موسيقيدانهاي بزرگي همچون بتهوون و باخ و چايکوفسکي نيز توسط سفينه ها به ميان آسمانها و ستارگان فرستاده شده اند.از 27 قطعه موسيقي انتخابي از چهار گوشه جهان ; تنها موسيقي انتخابي از شرق و اسلام موسيقي تركي آذربايجاني مي باشد.

نكته اي كه در پايان مي خواهم بگويم اين است كه با وجود سرعت بالاي اين فضا پيما دانشمندان تخمين زده اند حداقل 40 هزار سال طول مي كشد تا اين فضا پيما به نزديك ترين منظومه ستاره اي (مثل منظومه شمسي خودمان) كه امكان حيات در آن وجود داشته باشد برسد و نكته قابل يادآوري اينكه هم اكنون از زمان پيدايش اولين انسان 60 هزار سال مي گذرد حال شما حساب كنيد چه زماني ممكن است موجودات هوشمند غيرزميني بتوانند با اين فضاپيما ارتباط برقرار كنند؟

منبع عكس ها و اطلاعات زماني: http://voyager.jpl.nasa.gov/
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير
_____________________
برگردان فارسي:

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
MRT

عضویت : پنج‌شنبه ۱۳۸۶/۴/۲۱ - ۱۸:۱۷


پست: 1878

سپاس: 33


تماس:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط MRT »

پيام ديجيتالي موجودات هوشمند براي بشريت :


تصویر


اين موجود هوشمند عكس خود را با استفاده از دو نقطه سايه و روش بر روي مزرعه تصوير نموده و پيام خود را نيز مكتوب كرده است . اين موجود هوشمند از تكنولوژي ديجيتال انسانها كاملا آگاه و با خبر است . در رايانه‌هاي دسك تاپ از هارد ديسك استفاده ميشود و اطلاعات به صورت صفر و يك در مبناي دودويي رمز و بر روي هارد ديسك ذخيره ميشوند . اين موجود هوشمند از بوته ايستاده به عنوان يك و از بوته خوابيده به عنوان صفر استفاده نموده است . سي دي و دي وي دي‌ها نيز از روش مشابهي برخوردارند و اين موجود هوشمند از همين تكنيك كه به زبان بشر امروزي است پيام خود را فرستاده است .
تاريخ نگارش تصوير گندم‌زار 2002-08-15 ، كشور United Kingdom ، منطقه Hampshire ، مكان Sparsholt
http://www.temporarytemples.co.uk


تصویر

تصویر

شگفتي اين ديسك در اين است كه در كنار يك دكل مخابراتي تصوير شده و كاملا مشخص است كه ميبايست حاوي يك پيام مهم باشد .


تصویر


متن پيام به زبان انگليسي چنين است :
BEWARE THE BEARERS OF FALSE GIFTS AND THEIR BROKEN PROMISES . MUCH PAIN , BUT STILL TIME . BELIEVE THERE IS GOOD OUT THERE WE OPPOSE DECEPTION .

ترجمه :
اخطار به حمالان ( بردگان یا بندگان ) هدایای غلط ( كارهای بیهوده - گمراهان ) و پیمان شكنان . درد فراوانیست ، اما هنوز وقت هست . اعتقاد بر این است كه خوبی خارج از اینجاست . ما با فریب مقابله میكنیم .

پيام فوق ثابت و مشخص مي‌كند كه سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) در نهايت به دين و ايمان درست روي آورده‌اند و با مسلمانان واقعي يعني موحدين بيشتر تفاهم و همزيستي خواهند داشت تا كساني كه به خدا و دين اعتقاد و باوري ندارند و يا حتي با مشركين و منافقين .
و ما خبر ( آگاهی ) نداریم كه آیا شری ( بدی ) خواسته شده به كسی كه در زمین است یا خواست ( اراده ) كرد به ایشان سرورشان رشدی ( لغایت و كمالی ، هشیاری و آگاهی ، هدایتی ) را آیه 10 سوره جن
از قرار معلوم آنها سیاره زمین را مكانی برای ظلم و فساد می‌دانند .

دوست گرامي جناب آرمين خان در تالار به نكته خيلي خوبي اشاره كردند و آن اينكه درست مثل همين ديسك حاوي پيامي دوستانه و خيلي چيزهاي ديگر به صورت رمز شده دو دويي و به صورت فلزي در كاوشگر فضايي به منظور خروج از منظومه شمسي قرار گرفته شده بود البته توسط مسئولان ناسا تا اگر تمدنهاي ديگر آن را يافتند متوجه وجود تمدن بشري و حتي مكان آن شوند و با ما ارتباط برقرار كنند و اين ديسك گندمزار جوابي به همان ديسك ارسال شده توسط انسانهاست و نكته مهم اينكه عجب پاسخ خوبي ارايه كرده‌اند و آن اينكه ما با فريب مقابله مي‌كنيم براي اينكه اين ديسك فلزي حامل پيام غلط و دروغ و گمراه كننده‌اي بوده است و مثال آن قتل عام سرخ پوستان امريكا و اشغال قاره بود كه در اول با پيام صلح و دوستي ، شفقت و هدايا شروع شد و آنها شاهد اين ماجرا بوده‌اند . به احتمال خيلي زياد در كنار اين ديسك فلزي هدايايي نيز از طرف مسئولان ناسا به اسم بشريت ارسال شده و منظور كلي آنها اين هدايا و پيام ديجيتالي منقوش روي ديسك فلزي بوده است .

ترجمه دیگر از گوگل : http://translate.google.com/translate_t ... CEPTION%20.

حذر حاملان کاذب هدیه و وعده های آنها خراب است. خیلی درد ، اما هنوز زمان. اعتقاد وجود دارد خوب است خارج وجود دارد ما مخالفت مردم فریبی.
به علت سیاسی و ضد دینی شدن هوپا ، دیگر فعالیتی در تالار ندارم چون قوانین خود تالار به دست مدیران و سرپرستان نقض شده و فقط جواب مکاتبات را خواهم داد . اگر سوالی داشتید با این آدرس مکاتبه کنید : contact@ki2100.net

با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

http://www.ki2100.comتصویر

ph87

عضویت : پنج‌شنبه ۱۳۸۸/۸/۱۴ - ۲۳:۳۹


پست: 54Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط ph87 »

پيام فوق ثابت و مشخص مي‌كند كه سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) در نهايت به دين و ايمان درست روي آورده‌اند و با مسلمانان واقعي يعني موحدين بيشتر تفاهم و همزيستي خواهند داشت تا كساني كه به خدا و دين اعتقاد و باوري ندارند و يا حتي با مشركين و منافقين .
smile042 smile024
از کجا فهمیدید
باران باشیم بباریم و هرگز نبرسیم که ظرف های خالی از ان کیست!

نمایه کاربر
آیاز

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۸۷/۱۱/۱ - ۱۰:۱۱


پست: 1038

سپاس: 22


تماس:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط آیاز »

MRT نوشته شده: پيام فوق ثابت و مشخص مي‌كند كه سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) در نهايت به دين و ايمان درست روي آورده‌اند و با مسلمانان واقعي يعني موحدين بيشتر تفاهم و همزيستي خواهند داشت تا كساني كه به خدا و دين اعتقاد و باوري ندارند و يا حتي با مشركين و منافقين .
و ما خبر ( آگاهی ) نداریم كه آیا شری ( بدی ) خواسته شده به كسی كه در زمین است یا خواست ( اراده ) كرد به ایشان سرورشان رشدی ( لغایت و كمالی ، هشیاری و آگاهی ، هدایتی ) را آیه 10 سوره جن
از قرار معلوم آنها سیاره زمین را مكانی برای ظلم و فساد می‌دانند .

دوست گرامي جناب آرمين خان
.[/size][/color]
سلام
اولا دوست دارم بدونم اين پيام گندمزار رو كه به واقعي بودنش شك دارم شما چطور تفسير كرديد و كلمه اسلام و ايمان و مشركين و منافقين رو از كجا در آوردين. اونها مسلمان شده؟؟؟؟
و اينكه اين يوفوها آيا با اشعه اي نوري چيزي ازرا ه دور تونستن اين طور گندم ها رو درو كنند و دسته بندي كنند و شكل سراميكي درست كنند يا پياده شدن و با دست و داس اينكارو كردن؟؟
در ضمن من آياز هستم
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير
_____________________
برگردان فارسي:

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
MRT

عضویت : پنج‌شنبه ۱۳۸۶/۴/۲۱ - ۱۸:۱۷


پست: 1878

سپاس: 33


تماس:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط MRT »

از نقل قولی که از جانب طایفه جنیان در کتاب قرآن قید شده است . در حقیقت آنها خود را کاملا تسلیم قدرت خدا کرده اند . بیشتر این اشکال در اروپا ترسیم میشوند و سایتهایی در این رابطه فعالیت دارند اگر شک دارید میتوانید با مسافرت به اروپا از نزدیک شاهد این ترسیمات باشید و قبلا در مورد این اشکال و نحوه رسم آنها توضیحات کافی ارایه کردم که در هوپا موجود است .
به علت سیاسی و ضد دینی شدن هوپا ، دیگر فعالیتی در تالار ندارم چون قوانین خود تالار به دست مدیران و سرپرستان نقض شده و فقط جواب مکاتبات را خواهم داد . اگر سوالی داشتید با این آدرس مکاتبه کنید : contact@ki2100.net

با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

http://www.ki2100.comتصویر

نمایه کاربر
آیاز

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۸۷/۱۱/۱ - ۱۰:۱۱


پست: 1038

سپاس: 22


تماس:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط آیاز »

MRT نوشته شده:از نقل قولی که از جانب طایفه جنیان در کتاب قرآن قید شده است . در حقیقت آنها خود را کاملا تسلیم قدرت خدا کرده اند . بیشتر این اشکال در اروپا ترسیم میشوند و سایتهایی در این رابطه فعالیت دارند اگر شک دارید میتوانید با مسافرت به اروپا از نزدیک شاهد این ترسیمات باشید و قبلا در مورد این اشکال و نحوه رسم آنها توضیحات کافی ارایه کردم که در هوپا موجود است .
smile029
قانع شدم چشم
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير
_____________________
برگردان فارسي:

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
آیاز

عضویت : سه‌شنبه ۱۳۸۷/۱۱/۱ - ۱۰:۱۱


پست: 1038

سپاس: 22


تماس:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط آیاز »

كسي از ويجر 1 خبري نداره>؟
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير
_____________________
برگردان فارسي:

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
mamy72

عضویت : جمعه ۱۳۸۸/۴/۲۶ - ۱۷:۰۳


پست: 3299

سپاس: 263

جنسیت:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط mamy72 »

اميدورام كم كنه
COSMOLOGIST نوشته شده: ویجر 1 طی آخرین اطلاعات بدست آمده از آن ، تقریبا در فاصله 17 بیلیون کیلومتری خورشید است و به مسیر خود در ورای منظومه شمسی ادامه می دهد

این سفینه همچنان در حال مخابره اطلاعات از ابر اورت ، هلیوسفر و مرز منظومه شمسی می باشد

ضمنا
این سفینه دورترین جرم ساخته دست بشر از زمین می باشد !!پیغام های این سفینه در حال حاضر 15.5 ساعت در راه هستند تا به زمین برسند !

سرعت متوسط این سفینه تقریبا 17 کیلومتر در ثانیه می باشد و کمی از ویجر 2 سریعتر است
جالب است بدانید که ویجر 2 زودتر از ویجر 1 ارسال شده است ! ( که اگر وقت شد می توان راجع به دلیل این موضوع هم بحث کرد )

طبق پیش بینی های دانشمندان و محاسباتی که انجام شده ، فعلا در مسیر ویجر 1 ستاره ای قرار ندارد و اگر ویجر 1 به همین نحو به مسیر خود ادامه دهد تا 40000 سال دیگر از نزدیکی یک ستاره خواهد گذشت !!

ضمنا
ظاهرا یک موسسه اقدام به اندازه گیری دقت سرعت نور توسط پالس های ارسالی از ویجر را دارد که تا سال 2008 نتایج این بررسی ها دال بر صحت و دقت عدد سرعت نور بوده .

نمایه کاربر
mamy72

عضویت : جمعه ۱۳۸۸/۴/۲۶ - ۱۷:۰۳


پست: 3299

سپاس: 263

جنسیت:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط mamy72 »

سفینه فضایی ویجر 2 برای کاوش اعماق فضا تا کنون 12000 روز در سفر بوده.

سفینه فضایی دلیر و با شهامت ویجر 2 ناسا تا حال طولانی ترین سفر را در تاریخ اکتشافات فضایی پشت سر گذاشته که با گذشت 12000 روز هنوز هم به راه خود در فضایی تاریک و سرد و در مرز های بیرونی منظومه شمسی ادامه میدهد. بیش از 33 سال میشود که این سفینه فضایی با ارزش اطلاعات بسیار مهمی در مورد سیارات بیرونی خصوصیات و تقابل باد های خورشید با سیارات بیرونی را به زمین می فرستد.
از جمله دستاورد ها و کشفیات مهم و با ارزش آن کشف لکه بزرگ و تاریک نپتون و باد تندی است که با سرعت 450 متر در ثانیه در سطح آن میوزد. ویجر 2 به تاریخ 20 اگوست 1977 در زمانی به فضا پرتاب شد که جیمی کارتر رئیس جمهور امریکا بود. باید گفت که ویجر 1 حدود 2 هفته قبل یعنی به تاریخ 5 سپتامر به فضا پرتاب شده بود.
تصویر
این دو سفینه فضایی تا حال تنها دستگاه های ساخته دست بشر اند که به دورترین فاصله ها یعنی مرز های بیرونی منظومه شمسی یا هیلوسفیر رسیده. هیلوسفیر در واقع همان حبابی است که خورشید بدور منظومه شمسی ایجاد نموده و به وسیله آن مانع نفوذ باد های کشنده ستاره های دیگر به داخل منظومه شمسی میگردد.
مدیران مأموریت این دو سفینه انتظار دارند که ویجر 1 تا چند سال دیگر از هیلوسفیر بیرون شده و وارد فضای بین ستاره ی گردد که ویجر 2 هم در فاصله کوتاهی به دنبال آن وارد این فضای ناشناخته برای ما میشود.
با طی نمودن 21 میلیارد کیلومتر در مسیر پر خم و پیچ و با عبور از میان سیارات بیرونی این سفینه اکنون 14 میلیارد کیلومتر از خورشید فاصله دارد. وقتی یک سیگنال مرکز کنترل در زمین با سرعت نور فرستاده میشود حدود 12.8 ساعت بعد به ویجر 2 میرسد.
ویجر 1 به تاریخ 13 جولای و بعد از طی نمودن 22 میلیارد کیلومتر به این سفر 12 هزار روزه خود میرسد. در حال حاضر ویجر1 بیش از 17 میلیارد کیلومتر از خورشید فاصله دارد.

نمایه کاربر
roshanfekr

نام: نیما

محل اقامت: مشهد

عضویت : دوشنبه ۱۳۸۹/۲/۲۷ - ۱۲:۲۳


پست: 85

سپاس: 35

جنسیت:

تماس:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط roshanfekr »

اين پيام در گندمزار در چه تاريخي اومده؟
اگه خودتون به تصاوير دقت كنيد مي بينيد كه تصوير دوم به اول فرق مي كنه؟ كمي دقت كنيد.....
كادر تصوير موجود فضايي در تصوير دوم به دايره پيام متصل نيست!
البته تفاوت بين اين دو تصوير باز هم هست.
باران باش...رنج جدا شدن از آسمان را در سبز کردن زندگیه دیگران جبران کن
آنتی جبر باش...اسیر تفکر جبر محیط نباش
...
زندگی تکراری نیست
این زندگی من است که تکراری ست
در واقع زندگی من اصلا زندگی نیست
روز ها می آیند و می روند اما با آنها همدل و همراه نیستم
نمی دانم چرا، چه شد که اینجام؟!
هیچ چیز لذت بخش نیست
دیگر وجود خدا هم من را نجات نخواهد داد !
افکار منفی ذهنم را رها نمی کنند
شاید هم من آنها را رها نمیکنم
نمی دانم!
فقط این را میدانم که از بودن خرسند نیستم
...

نمایه کاربر
mamy72

عضویت : جمعه ۱۳۸۸/۴/۲۶ - ۱۷:۰۳


پست: 3299

سپاس: 263

جنسیت:

Re: پيامي براي فرازميني ها

پست توسط mamy72 »

چيزي كه اين شكل ها رو جالب كرده شكل هاشون نيست يك ويژگي كه در به وجود اومدنشون رعايت شده اون هم اينه كه گندم ها خم شدن نشكستن
تصاويري كه انسان ها از عمند ايجاد مي كنند گندم از كمر مي شكند ولي در هر بوته گندم يك نقطه خاص است كه اگه گندم رو از اونجا خم كنيد به گندم آسيب نميرسه و مي تونه به رشد خودش ادامه بدهدر شكل هايي كه هيچ دليلي براشون نميارن غير از يوفو ها گندم ها خم شدن

ارسال پست