نحوه ي كار ماشين وارپ چگونه است؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
~Amirhossiŋ~

نحوه ي كار ماشين وارپ چگونه است؟

پست توسط ~Amirhossiŋ~ »

سلام دوستان

كسي ميدونه نحوه ي كار ماشين وارپ چگونه است؟

يني چگونه فضاي روبروي ما كوچك و فضاي پشت سرمون رو گسترش ميده

و اين حباب پيچشي چيست و چگونه به وجود مياد؟

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

Re: نحوه ي كار ماشين وارپ چگونه است؟

پست توسط [email protected] »

سلام... به این سایت سر بزن و گزینه ی دانلود رو انتخاب کن. یه سیمیولیتر راجع به همین موضوعه، البته خودم وقتی "رانِش" کردم دقیق ازش سر در نیاوردم ولی یه حدسایی زدم...

~Amirhossiŋ~

پست توسط ~Amirhossiŋ~ »

[email protected] نوشته شده:سلام... به این سایت سر بزن و گزینه ی دانلود رو انتخاب کن. یه سیمیولیتر راجع به همین موضوعه، البته خودم وقتی "رانِش" کردم دقیق ازش سر در نیاوردم ولی یه حدسایی زدم...

متنش فارسيِ يا نه؟؟

اگه يك خلاصه اي از نحوه كارش بگيد ممنون ميشم smile020

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

پست توسط [email protected] »

البته رو سیستمه من با یه خورده مشکل اجرا می شه. فکر می کنم اینجوری کار می کنه که:

توی قسمت پایین مانیتور یه تعداد فلشه و توی قسمت چپ پایین هم یه سرعت سنج میله ای قرار داره. وسط ِ چارتا فلش اصلی یه دایره هست که اگه انتخابش کنی نوع شکل مورد مشاهده رو می تونی انتخاب کنی که یه قوری باشه یا یه شکل مثل کیک دونات.
بعد از اینکه شکلت رو انتخاب کردی. با فلش های دیگه یه موقعیت دلخواه رو براش توی صفحه در نظر بگیر. حالا بیا سمت چپ پایین صفحه روی سرعت سنج میله ای سرعتت رو زیاد کن. می بینی که شکل عقب-جلو میشه. حالا با فلش بالا (یکی از اون چارتا فلش ها) به سمت شیء حرکت کن. این نشون میده که اگه سرعتت نزدیک به نور باشه و بخوای به یه جسم نزدیک بشی اون رو چه طوری می بینی. یه تغییر رنگی هم توی شکل به وجود میاد که فکر کنم بخاطر اثر نسبیتی داپلره.

~Amirhossiŋ~

پست توسط ~Amirhossiŋ~ »

[email protected] نوشته شده:البته رو سیستمه من با یه خورده مشکل اجرا می شه. فکر می کنم اینجوری کار می کنه که:

توی قسمت پایین مانیتور یه تعداد فلشه و توی قسمت چپ پایین هم یه سرعت سنج میله ای قرار داره. وسط ِ چارتا فلش اصلی یه دایره هست که اگه انتخابش کنی نوع شکل مورد مشاهده رو می تونی انتخاب کنی که یه قوری باشه یا یه شکل مثل کیک دونات.
بعد از اینکه شکلت رو انتخاب کردی. با فلش های دیگه یه موقعیت دلخواه رو براش توی صفحه در نظر بگیر. حالا بیا سمت چپ پایین صفحه روی سرعت سنج میله ای سرعتت رو زیاد کن. می بینی که شکل عقب-جلو میشه. حالا با فلش بالا (یکی از اون چارتا فلش ها) به سمت شیء حرکت کن. این نشون میده که اگه سرعتت نزدیک به نور باشه و بخوای به یه جسم نزدیک بشی اون رو چه طوری می بینی. یه تغییر رنگی هم توی شکل به وجود میاد که فکر کنم بخاطر اثر نسبیتی داپلره.

خيلي ممنون smile027
نصب كردم فقط يه سوال لينك سايت رو كه داديد عكس برج ايفل هم وجود داره نميشه عكس ديگه اي به جز اون دوتا گذاشت
مثلا از تو گالري يه عكس انتخاب كرد smile042

ارسال پست