اتاق سوالات من

مدیران انجمن: parse, javad123javad

بهداد ساجدی

نام: بهداد ساجدی

محل اقامت: تهران

سپاس: 11

تماس:

اتاق سوالات من

پست توسط بهداد ساجدی »

درودخدمت تمامی عزیزان اندیشمند

بسیار خوشحالم که در این انجمن حضور دارم . اینجا اتاق سوالات من است و بدون تعصب و غرور تمام سوالاتم را شما بزرگوارن می پرسم . خواهش میکنم جواب خودتان را بدون تعصب اطلاعاتی اینجا بنویسید و خواهشا احترام به دانسته ها و اعتقادات همه ی اعضاء را برای بالابردن فرهنگ انجمن و شخصیت خودمان رعایت کنیم . یادمان باشد که هر شخص آزاد است برداشت های خودش را داشته باشد.

هدفم از راه اندازی این اتاق این هستش که معلومات خودم را در زمینه ی تحقیقاتم در مورد مفاهیم علمی بالا تر ببرم .

منتظر نظراتشما عزیزان هستم smile072 smile124
آخرین ویرایش توسط بهداد ساجدی پنج‌شنبه ۱۳۹۲/۳/۲۳ - ۱۰:۵۳, ویرایش شده کلا 1 بار
اولین تیم تحقیقاتی قانون جذب در ایران

www.v-ision.ir

بهداد ساجدی

تماس:

Re: اتاق سوالات من

پست توسط بهداد ساجدی »

1 - از نوشته های عزیزان جمع بندی کردیم آب دارای شعور و اگاهی نیست . بنابراین آن اشکال مولکولهای آب ( آزمایشات ایموتو ) چه دلیل علمی دارند ؟

2 - قبول کردیم آب انرژی را درک نمیکند . تعریف انرژی از نظر شما چیست ؟

3 - تناقضی در مبحث انرژی مطرح شد که برخی عزیزان می گویند انرژی نیست برخی می گویند انرژی هست . حال نظرتان در مورد وجود انرژی چیه ؟ و آیا مفهوم مثبت و منفی برای این مبحث وجود دارد ؟

4 - طبق فیزیک کوآنتوم آیا همه چیز انرژی است یا نه ؟ آیا مبحث شعور جهانی در کوآنتوم دروغ است یا دلیل علمی دیگه ای برایش وجود دارد ؟

5 - آیا جهان هستی دارای قوانین طبیعی است که مطلق باشد ؟ در صورت وجودش نام آنها را بنویسید

6 - آیا افکار و اندیشه دارای انرژی هستند ؟
اولین تمرینم در کارگاه عملی برای خودم 5 سال قبل شروع کردم این بود که با تفکر و تمرکز روی برخی موارد بتوانم آنها را تغییر دهم مانند در طول یک سال و دو ماه سر هر چهار راهی که می رسیدم چراغ راهنمایی برایم سبز بود . آیا دلیل علمی برای این واقعه وجود دارد ؟ اخه نمیشه هر روز شانس بیارم و نمیتونم خودمو گول بزنم که این اتفاقات شانسی و اتفاقی باشه . لطفا شرکت کنید

اگر برای هر سوالم موارد فیزیک کوآنتومی وجود داره حتما بنویسید ممنون میشم smile124

www.v-ision.ir

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

سلام، به نظرم کمی در گستره کاربرد فیزیک کوآنتوم دچار خطا شده اید. فیزیک کوآنتوم به همراه مفاهیم نسبیتی و برخی روابط فیزیکی ، می تواند یک درک ریاضی از دنیای ذرات بنیادی و رفتار آنها به ما بدهد؛ اما مفاهیمی مثل آگاهی، تفکر، شعور، قدرت تمرکز و ... در حیطه اندازه گیری و حوزه کاری کوآنتوم قرار نمی گیرند. اگر چه این روزها مد شده که مکاتب و نحله های فکری مختلف، از برخی مفاهیم جسته و گریخته فیزیک کوآنتوم، برای اعتبار بخشیدن به اندیشه های مبهم خود در میان افواه مردم و مخاطبین عام، از آن استفاده (یا سوء استفاده) کنند.
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

نوآور نوشته شده:سلام، به نظرم کمی در گستره کاربرد فیزیک کوآنتوم دچار خطا شده اید. فیزیک کوآنتوم به همراه مفاهیم نسبیتی و برخی روابط فیزیکی ، می تواند یک درک ریاضی از دنیای ذرات بنیادی و رفتار آنها به ما بدهد؛ اما مفاهیمی مثل آگاهی، تفکر، شعور، قدرت تمرکز و ... در حیطه اندازه گیری و حوزه کاری کوآنتوم قرار نمی گیرند. اگر چه این روزها مد شده که مکاتب و نحله های فکری مختلف، از برخی مفاهیم جسته و گریخته فیزیک کوآنتوم، برای اعتبار بخشیدن به اندیشه های مبهم خود در میان افواه مردم و مخاطبین عام، از آن استفاده (یا سوء استفاده) کنند.
نو آور عزیز من تمام نوشته های شما می پسندم لطفا بیشتر توضیح دهید . آخه دوستان یکسری مواردی را از دیدگاه علم مطرح کردند وکه مباحث انرژی و برخی موارد وجود خارجی ندارد . لطفا جواب سوالاتم را در صورت صلاحدید خودتان از دیدگاه خودتان بنویسید

با سپاس

www.v-ision.ir

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

ممنون. بعضی مفاهیم فیزیکی هستند که کاملا قابل اندازه گیری هستند ولی ممکن است تعریف یا شناخت ماهوی دقیقی از آنها نداشته باشیم مثل زمان، انرژی، ابعاد بالاتر مکانی و ...
همچنین برخی مفاهیم عقلی هم هستند که قادر به بیان ریاضی و یا فرموله شده ای برای آنها نیستیم مثل «تفکر». ما می دانیم مغز و ذهن ما دارای توانائی اندیشه ورزی است و حتی می دانیم برای انجام آن کالری مصرف می کند ولی حداقل تا اکنون نمی دانیم ماهیت، محدودیتها و مکانیسمهای آن چگونه است.
انرژی وجود دارد چون به ما توانائی انجام کار می دهد، قابل اندازه گیری دقیق است ولی ممکن است تعریف جامعی از آن نداشته باشیم و لذا نمی شه گفت انتزاعی مطلق است.
همچنین در مباحث علمی، یک «فکت علمی» زمانی اعتبار دانشی می یابد که از نظر قابلیت انجام آزمایشات در شرایط یکسان، تکرار پذیر باشد چه دلیل آن مشخص باشد و چه نباشد. smile072
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

نوآور عزیز و دوستان دیگر نظرتان در مورد اولین تمرینم چیه ؟

((( اولین تمرینم در کارگاه عملی برای خودم 5 سال قبل شروع کردم این بود که با تفکر و تمرکز روی برخی موارد بتوانم آنها را تغییر دهم مانند در طول یک سال و دو ماه سر هر چهار راهی که می رسیدم چراغ راهنمایی برایم سبز بود . آیا دلیل علمی برای این واقعه وجود دارد ؟ اخه نمیشه هر روز شانس بیارم و نمیتونم خودمو گول بزنم که این اتفاقات شانسی و اتفاقی باشه . )))

www.v-ision.ir

dusty

سپاس: 327

پست توسط dusty »

بهداد ساجدی نوشته شده:1 - از نوشته های عزیزان جمع بندی کردیم آب دارای شعور و اگاهی نیست . بنابراین آن اشکال مولکولهای آب ( آزمایشات ایموتو ) چه دلیل علمی دارند ؟
اگه اعتبار کلتک رو قبول داری، لینک زیرو مطالعه کن smile072
http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals
بهداد ساجدی نوشته شده: 2 - قبول کردیم آب انرژی را درک نمیکند . تعریف انرژی از نظر شما چیست ؟
نیازی به تعریف شخصی وجود نداره!!
اگه اعتبار ویکی پدیارو قبول داری لینک زیرو مطالعه کن smile072
http://en.wikipedia.org/wiki/Energy
بهداد ساجدی نوشته شده: 3 - تناقضی در مبحث انرژی مطرح شد که برخی عزیزان می گویند انرژی نیست برخی می گویند انرژی هست . حال نظرتان در مورد وجود انرژی چیه ؟ و آیا مفهوم مثبت و منفی برای این مبحث وجود دارد ؟
تناقض مربوط به اشتباه ما در برداشت از مفهوم انرژیه نه خود مفهوم انرژی!
(در فیزیک)انرژی به خودی خود، وجود مستقل نداره، انرژی یه مفهومه که از دل معادلات فیزیک بیرون میاد و بر پایه این اصل استواره که قوانین طبیعت نسبت به زمان متقارنه، یعنی گذشت زمان خود قوانینو تغییر نمیده smile072
در همان لینک ویکی پدیا قسمت History of understanding مطالعه کنید
.......................................................................................
تو همون ویکیپدیا در نقل قولی از فاینمن نوشته
During a 1961 lecture[5] for undergraduate students at the California Institute of Technology, Richard Feynman, a celebrated physics teacher and Nobel Laureate, said this about the concept of energy:
There is a fact, or if you wish, a law, governing all natural phenomena that are known to date. There is no known exception to this law—it is exact so far as we know. The law is called the conservation of energy. It states that there is a certain quantity, which we call energy, that does not change in manifold changes which nature undergoes. That is a most abstract idea, because it is a mathematical principle; it says that there is a numerical quantity which does not change when something happens. It is not a description of a mechanism, or anything concrete; it is just a strange fact that we can calculate some number and when we finish watching nature go through her tricks and calculate the number again, it is the same.
—The Feynman Lectures on Physics
----------------------------------------------------------------------------------------
بهداد ساجدی نوشته شده:4 - طبق فیزیک کوآنتوم آیا همه چیز انرژی است یا نه ؟ آیا مبحث شعور جهانی در کوآنتوم دروغ است یا دلیل علمی دیگه ای برایش وجود دارد ؟
smile024 smile024 smile024
من در مورد کوانتم به غیر از همان مفاهیم پایه ای چیز زیادی نمیدونم.
ولی تا حالا کسیو ندیدم که در مورد شعور کوانتمی صحبت کنه!! شعور تو فیزیک معنی نداره smile072
بهداد ساجدی نوشته شده:5 - آیا جهان هستی دارای قوانین طبیعی است که مطلق باشد ؟ در صورت وجودش نام آنها را بنویسید
مربوط به حوضه فلسفه فیزیک میشه که من اطلاع چندانی ندارم.
ولی از لحاظ تجربی بله همان قوانین فیزیک دوران راهنمایی و دبیرستان مثل پایستاری ماده(ماده نه به وجود میاد نه از بین میره)
بهداد ساجدی نوشته شده:6 - آیا افکار و اندیشه دارای انرژی هستند ؟
اگه منظورتون امواج الکترومغناطیسی تولید شده در مغز است، بله
ولی اگه منظورتون خود افکاره به هیچ عنوان(از دید فیزیکی)
بهداد ساجدی نوشته شده:اولین تمرینم در کارگاه عملی برای خودم 5 سال قبل شروع کردم این بود که با تفکر و تمرکز روی برخی موارد بتوانم آنها را تغییر دهم مانند در طول یک سال و دو ماه سر هر چهار راهی که می رسیدم چراغ راهنمایی برایم سبز بود . آیا دلیل علمی برای این واقعه وجود دارد ؟ اخه نمیشه هر روز شانس بیارم و نمیتونم خودمو گول بزنم که این اتفاقات شانسی و اتفاقی باشه . لطفا شرکت کنید
لطفا جوری صحبت نکنید که جنبه تبلیغی داشته باشه smile124
در مورد چراغ راهنمایی!! متوجه منظورتون نمیشم مثلا چراغ قرمزه و ثانیه شمار هم رو 30 ثانیه است بعد به محض اینکه شما میرسید چراغ سبز میشه!! smile072
بهداد ساجدی نوشته شده:اگر برای هر سوالم موارد فیزیک کوآنتومی وجود داره حتما بنویسید ممنون میشم smile124
smile024 smile024
--------------------------------------------
smile072 smile072 smile072

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

خیلی عالی بود . از اینکه نظر دوستان رو میخونم لذت میبرم
تبلیغی حرف نزدم ؟ من خارج کشور کارگاه عملی گذروندم و در زندگی خودم ازشون استفاده میکنم این یک مسئله ی شخصیه نه تبلیغ

خیلی بمن کمک کرد تا برخی اطلاعات را دوباره مرور کنم تا بیشتر به مطالعه بپردازم - ممنون از همه smile072

www.v-ision.ir

نمایه کاربر
ashkanOo

نام: اشکان

سپاس: 414

تماس:

پست توسط ashkanOo »

Yellow Rose نوشته شده:بهداد ساجدی نوشته است:
5 - آیا جهان هستی دارای قوانین طبیعی است که مطلق باشد ؟ در صورت وجودش نام آنها را بنویسید

مربوط به حوضه فلسفه فیزیک میشه که من اطلاع چندانی ندارم.
ولی از لحاظ تجربی بله همان قوانین فیزیک دوران راهنمایی و دبیرستان مثل پایستاری ماده(ماده نه به وجود میاد نه از بین میره)

smile024

قوانین. تعاریف ما برای درک بهتر جهان اطرافمون هستن...........(یه بار با ادوارد بحث کردیم)

قوانین رو ما میسازیم.

من فکر میکنم هیچ قانون مطلقی وجود ندارد و همه چیز استعداد نقض شدن رو داره........

smile072

بهداد جان پست بسیار عالی زدی

سپاس

yellow rose هم بسیار عالی جواب داد

سپاس again

smile072 smile072
B.Sc physics at amirkabir university of tehran

dusty

پست توسط dusty »

ashkanisbest نوشته شده:قوانین. تعاریف ما برای درک بهتر جهان اطرافمون هستن...........(یه بار با ادوارد بحث کردیم)

قوانین رو ما میسازیم.

من فکر میکنم هیچ قانون مطلقی وجود ندارد و همه چیز استعداد نقض شدن رو داره........
با شما هم نظرم ولی بالاخره هستی باید اصولی داشته باشه که مطلق باشه(نمیدونم شایدم نداشته باشه !!)
ولی خب به هر حال بحث مربوط به حوضه فلسفه فیزیکه.

نمایه کاربر
ashkanOo

نام: اشکان

سپاس: 414

تماس:

پست توسط ashkanOo »

Yellow Rose نوشته شده:
ashkanisbest نوشته شده:قوانین. تعاریف ما برای درک بهتر جهان اطرافمون هستن...........(یه بار با ادوارد بحث کردیم)

قوانین رو ما میسازیم.

با شما هم نظرم ولی بالاخره هستی باید اصولی داشته باشه که مطلق باشه(نمیدونم شایدم نداشته باشه !!)
ولی خب به هر حال بحث مربوط به حوضه فلسفه فیزیکه.

بستگی داره شما مطلق رو چی تعریف کنی......

هستیه مطلق ینی چی؟
B.Sc physics at amirkabir university of tehran

dusty

پست توسط dusty »

ashkanisbest نوشته شده: بستگی داره شما مطلق رو چی تعریف کنی......

هستیه مطلق ینی چی؟
مطلق بودن رو ناوردایی قانونین نسبت به زمان فرض(تعریف) کردم smile072
هستی مطلق نگفتم! منظورم این بود تو این دنیایی که ما میبینیم(درک می کنیم) احتمال اینکه اصول(قوانین) مطلق وجود داشته باشه خیلی بیشتره تا اینکه وجود نداشته باشه smile072

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

من هم مثل همه ی عزیزان مطالب فیزیک کوآنتوم را دنبال و مطالعه میکنم

اما مسئله ای عجیب تر برایم پیش آمده کمی ناراحت شدم - که چرا وقتی من هم نظرمو که دارم ازش جواب می گیرم رو که می نویسم برخی افراد محکومم به برخی موارد می کنند ؟!!!

تاریخ 24 / 3 / 1392 کلید آپارتمان دوم خودم را دریافت کردم . مدتهای زیادی ( 3 سال بصورت منظم ) تمارین مخصوص خودم را انجام میدم . و درطول این دو سال بدون پشتوانه ی والدینم یا دوستانم توانستم دو آپارتمان ( اولی 64 متری و الان 75 متری ) هر دو نوساز فول امکانات در شهر تهران برای خودم خلق کنم . هیچ دلیل منطقی برای این موارد نمیبینم بخاطر همین موارد هستش که دارم این ها را اینجا مطرح میکنم . اگر باور ندارید حاضر هستم تمام این موارد را ثابت کنم و من در خدمت هستم .
شاید بفرمایید : خوب تو وضع مالی ات خوبه . نه عزیزان بیایید کمی واقع بین باشید . درآمد ماهیانه من 1 میلیون و خانمم هم 1 میلیون تومان یعنی جمعا 2 م تومان است . اما نکته ی قابل تامل این هستش که زمانی که اقدام به خرید خانه کردیم تمام عوامل جوری فراهم شد ( برنده شدن قرعه کشی / اعطای 70 م وام از شهرداری بدون نوبت این در حالی هستش که برخی کارکنان حدود 2 سال در نوبت هستند / ما حتی آشنا هم برای این موراد نداریم که بگم حق کسی رو ضایع کردم یا پارتی بازی کردم و ........... ) که دلیل منطقی برایش ندارم .
این اولین بارم نیست که این موارد را اینگونه خلق میکنم و از روی یک فرمول ساده این موارد را انجام می دهم :

شفاف سازی خواسته / کارکردن با احساسات / عمل در جهت خواسته ام ( تلاش تلاش تلاش ) / دریافت

من معتقد به خرافات و موهومات و نظریه پردازی نیستم اما قطعا چیزی وجود دارد و من ان را پیروی از یکسری قوانین طبیعی جهان هستی میدانم

اکثریت بر این نظر هستند مطرح کردن قانون جذب ( Mind Attraction ) یک خرافات است و فیلسوفان و روانشناسان این به قول برخی افراد شبه علم دروغگو ، سودجو هستند و من هم احترام میگذارم به نظرشان .اما زمانیکه این به اصطلاح شبه علم را در کلاسهای مهارتهای زندگی ( بدون دریافت حتی یک هزار تومانی ) تدریس میکنم چه معنایی میتواند داشته باشد ؟
زمانیکه به پول مردم نیازی ندارم و هدفم اشاعه ی صحیح این قانون است پس سودجویی معنایی نخواهد داشت . اینکه برخی افراد سودجو در جامعه که نام نمیبرم از این موارد نون دونی درست کردند من هم ناراحت هستم و اعتراضم را برایشان ارسال میکنم که این کار عوام فریبی است در حالیکه قوانین طبیعی نیازی به اثبات از طرف شخص من را ندارند بلکه خود فرد باید با انجام عملش آنرا درک کند .

آیا کسی در انجمن وجود دارد درمورد قوانین تناظر / قانون جنسیت / قانون ما به ازاء / قانون عدم مقاومت / قانون اطاعت و ... اطلاعاتی داشته باشد ؟
آیا قوانین مطلق همان قوانین هدایتگر هستند ؟
آیا فیزیک می تواند موارد معنویت را اثبات کند ؟ عشق ، لبخند ، گریه ، احساس ، آرامش و ... ؟
وقتی به همه چیز انگ خرافات می زنیم و به نظرات هر شخصی توهین می کنیم پس همه چیز را میتوانیم جزیی از خرافات بدانیم ؟

معنای زندگی از دیدگاه هاوکینگ :
((( دنیا در حال اندیشیدن در مورد خودش است . معنا می تواند در چهارچوب ذهن انسان وجود داشته باشد و بدین ترتیب معنای زندگی چیزی در محیط و دنیای بیرون نیست بلکه در مغز ماست و ... )))

اینجا ما با همدیگر گفتگو میکنیم نه اینکه نسبت به نوشته های هم جبهه بگیریم . من از تجارب و رویدادها و دستاوردهای زندگی ام در 29 سالگی صحبت میکنم و یکی از دوستان با پیام خصوصی به ایمیلم به من لقب ... می دهد . وقتی من و برخی اطرافیانم قادر به خلق خواسته هایی هستیم که هنوز هیچ دلیل منطقی ای با ذهن برایش نیست دلیل نیست که من همه چیز را میدانم و به دیگران توهین کنم . به ایده ی من به اندازه ی هر یک نفر ، یک دنیا وجود دارد . تحمیل اطلاعات از روی تخرب شخصیت یعنی سواد نداشتن افراد .
این موارد رو برای دوستی می نویسم که حتی جرات نوشتن نظرات خودش در این بخش نیست . ترسی وجود نداره که اینجا نمی نویسی . من برای تمام اطلاعات خودم دلایل قانع کننده ی خودم را دارم و هر روز در حال آزمایش و بررسی تحقیقات خودم هستم . اگر موضوعی وجود دارد همین جا مطرح کن دوست عزیز

با سپاس از نظرا زیبای شما دوستان گرامی smile072 smile124

www.v-ision.ir

dusty

پست توسط dusty »

من هم مثل همه ی عزیزان مطالب فیزیک کوآنتوم را دنبال و مطالعه میکنم
من تو کوانتم به مسله برخورد کردم اگه میشه منو رهنمایی کنید
طبق کوانتم اگه یک انسان به طور منظم به یک مسله خاص با جنبه منفی فکر کنه بدلیل سوخت و ساز زیاد زرات پرانرژی فالریم از مغز گسیل میشه ولی این زرات باید دو بخش داشته باشند یکی با پلیرای منفی و یکیم مثبت.
ولی داشمندا میگن که آزمایش هاشون نشون میده که مغز فقط زرات مثبت رو منتشر می کنه از طرفی از مفاهیم ابتدایی کوانتم میدونیم موج تی وی که سازنده ابراس فقط فالریم منفی گسیل می کنه، شواهد جدید نشون میده آدما در مواقع بارانی و رعد و برق احساساتشون زیاد میشه، آیا این اثر ربطی به زرات فالریم داره یا فقط مربوط به امواج تکتونیه. smile072
این اولین بارم نیست که این موارد را اینگونه خلق میکنم و از روی یک فرمول ساده این موارد را انجام می دهم :

شفاف سازی خواسته / کارکردن با احساسات / عمل در جهت خواسته ام ( تلاش تلاش تلاش ) / دریافت
اگه میتونی با استفاده از این فرمول ساده پرزیدنت ایالات متحده شو.
حالا پرزیدنتم اگه نشدی برج میلادو به اسم خودت کن.
اما مسئله ای عجیب تر برایم پیش آمده کمی ناراحت شدم - که چرا وقتی من هم نظرمو که دارم ازش جواب می گیرم رو که می نویسم برخی افراد محکومم به برخی موارد می کنند ؟!!!
اکثریت بر این نظر هستند مطرح کردن قانون جذب ( Mind Attraction ) یک خرافات است و فیلسوفان و روانشناسان این به قول برخی افراد شبه علم دروغگو ، سودجو هستند و من هم احترام میگذارم به نظرشان .اما زمانیکه این به اصطلاح شبه علم را در کلاسهای مهارتهای زندگی ( بدون دریافت حتی یک هزار تومانی ) تدریس میکنم چه معنایی میتواند داشته باشد ؟
معنیش اینه که داری تبلیغ میکنی. مگه نه این همه داستان سر هم کردن چه معنی میده
نمیخام قضاوت کنم ولی واقعا هدفت از گفتن این چرندیات چی میتونه باشه، آگاه سازی مردم با قوانین واقعی طبیعت! شما که داری میگی در دانشگاه کلاس تشکیل میدی.پس لطف کن فیلم یکی از اون کلاسا رو بگیر بزار رو سایت گروهتون(البته نه قسمت فروشگاه!)
smile072
معنای زندگی از دیدگاه هاوکینگ :
((( دنیا در حال اندیشیدن در مورد خودش است . معنا می تواند در چهارچوب ذهن انسان وجود داشته باشد و بدین ترتیب معنای زندگی چیزی در محیط و دنیای بیرون نیست بلکه در مغز ماست و ... )))
خوب دقیقا عکس حرف شمارو میگه !!!
داره میگه هرکسی معنا رو برای خودش تعریف میکنه، دنیا بر اساس تعاریف ما از دنیا کار نمیکنه.
ولی شما دارید میگید که برداشت ما از معنا دنیامونو تعقیر میده پس ما میتونیم ازش استفاده کنیم و همینجوری آرزوامنو تیک بزنیم!!! smile072
اینجا ما با همدیگر گفتگو میکنیم نه اینکه نسبت به نوشته های هم جبهه بگیریم . من از تجارب و رویدادها و دستاوردهای زندگی ام در 29 سالگی صحبت میکنم و یکی از دوستان با پیام خصوصی به ایمیلم به من لقب ... می دهد . وقتی من و برخی اطرافیانم قادر به خلق خواسته هایی هستیم که هنوز هیچ دلیل منطقی ای با ذهن برایش نیست دلیل نیست که من همه چیز را میدانم و به دیگران توهین کنم
اینکه شما بدون کوچکترین دلیل و منطق یا مدرکی مدام حرف خودتو میزنی انتظار هم داری باهات همراهی کنن!!! یعنی اینکه بقه رو
<! completely idiot > فرض کردی، پس اگه توهینی باشه از سمت خودته نه دوستان smile072

نمایه کاربر
- Keyhan -

سپاس: 141

تماس:

پست توسط - Keyhan - »

بهداد ساجدی نوشته شده: اکثریت بر این نظر هستند مطرح کردن قانون جذب ( Mind Attraction ) یک خرافات است و فیلسوفان و روانشناسان این به قول برخی افراد شبه علم دروغگو ، سودجو هستند و من هم احترام میگذارم به نظرشان .اما زمانیکه این به اصطلاح شبه علم را در کلاسهای مهارتهای زندگی ( بدون دریافت حتی یک هزار تومانی ) تدریس میکنم چه معنایی میتواند داشته باشد ؟
زمانیکه به پول مردم نیازی ندارم و هدفم اشاعه ی صحیح این قانون است پس سودجویی معنایی نخواهد داشت . اینکه برخی افراد سودجو در جامعه که نام نمیبرم از این موارد نون دونی درست کردند من هم ناراحت هستم و اعتراضم را برایشان ارسال میکنم که این کار عوام فریبی است در حالیکه قوانین طبیعی نیازی به اثبات از طرف شخص من را ندارند بلکه خود فرد باید با انجام عملش آنرا درک کند .
پس این 20000 هزار تومان حق عضویت سه ماهه چیه؟ ---> http://v-ision.ir/forum/showthread.php?tid=25

تدریس توی دانشگاه از هر تبلیغی برای شما بهتره!

ارسال پست