دوستان هر كس عكسي از خودش داره بزاره اينجا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

Re: دوستان هر كس عكسي از خودش داره بزاره اينجا

پست توسط [email protected] »

از گذر عمر گریزی نیست ولی می شه کودکیت رو با خودت همیشه داشته باشی. برای این کار باید بتونی بزرگترین صفات کودکی یعنی سادگی، معصومیت، شور و کنجکاوی رو همیشه توی وجودت فروزان نگه داری.

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

You-See نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۲۰:۴۴
فقط من و ممد غیرموجه بودیم فک کنم، فردا می گم اولیا بیان مدرسه :-)
ندیدم شمارو...محمدو دیدم اونم موجه smile219

ولی از شمام معلومه مرد موجهی هستید smile039
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

sara786

نام: فاطمه فولادیان

محل اقامت: ایران ،البرز، کرج ، مهرشهر

تماس:

پست توسط sara786 »

C2A5F87D-4EB4-4C05-842C-84E22CED16DA.jpeg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
3&5

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4151

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

1643895836641-01.jpeg
دو ساله این کرونای لعنتی اومده ما نگرفتیم، ولی آخرش گرفتیم smile168 من چون زیاد به بیمارستان رفتو آمد دارم میدونستم آخرش مبتلا میشم، با این که دو دوز آسترازنکا زده بودم ولی این سویه اومیکرون با اینکه خفیف تره ولی فوق العاده سرایت قوی‌ای داره، البته واکسن در برابر این سویه جدید کمتر کارایی داره ولی اگر همینم نزده بودم احتمالا الان تو icu بودم!، تب نزدیک ۴۰ بدن درد شدیییید سر درد شدیییید میاره، تازه با اینکه واکسن زدم. سرفه تقریبا شدید، البته الان سومین روزه یکم بهتره، توی سی تی اسکن هم سی درصد درگیری ریه دارم دیروز گرفتم، ولی به شدت دلتا اصلا نیست، سه دوز واکسنو حتما بزنید اگه گیرتون اومد حتما آسترازنکا بزنید، ماسک حتما بزنید حتی وقتی بیرونید یک دقیقه در نیارید من با اینکه سه تا دوتا ماسک همزمان تو بیمارستان میزنم بازم مبتلا شدم. خیلی قدرت سرایت داره smile158
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

*

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

*

آدمی که از آفتابِ صبح گرم نشه، از آفتاب غروب گرم نمیشه

matrix

نام: علیرضا

سپاس: 31

پست توسط matrix »

DARKENERGY نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۷
IMG_20220202_153047_998.jpg

دو ساله این کرونای لعنتی اومده ما نگرفتیم، ولی آخرش گرفتیم smile168 من چون زیاد به بیمارستان رفتو آمد دارم میدونستم آخرش مبتلا میشم، با این که دو دوز آسترازنکا زده بودم ولی این سویه اومیکرون با اینکه خفیف تره ولی فوق العاده سرایت قوی‌ای داره، البته واکسن در برابر این سویه جدید کمتر کارایی داره ولی اگر همینم نزده بودم احتمالا الان تو icu بودم!، تب نزدیک ۴۰ بدن درد شدیییید سر درد شدیییید میاره، تازه با اینکه واکسن زدم. سرفه تقریبا شدید، البته الان سومین روزه یکم بهتره، توی سی تی اسکن هم سی درصد درگیری ریه دارم دیروز گرفتم، ولی به شدت دلتا اصلا نیست، سه دوز واکسنو حتما بزنید اگه گیرتون اومد حتما آسترازنکا بزنید، ماسک حتما بزنید حتی وقتی بیرونید یک دقیقه در نیارید من با اینکه سه تا دوتا ماسک همزمان تو بیمارستان میزنم بازم مبتلا شدم. خیلی قدرت سرایت داره smile158
ای بابا. فکر کنم امیکرون رو همه بگیریم. منم تابستون چند بار رفتم تو بیمارستان با دو تا ماسک وسط کسایی که کرونا گرفتن نشستم برای سی تی اسکن پدرم ولی نگرفتم چون دلتا بود. ولی اگه امیکرون بود حتما میگرفتم. البته ماسک زدن هم قواعدی داره. تو همین عکس که گذاشتی بالا یا کناره های ماسک بازه و راحت ویروس میاد تو. اون چیز فلزی روی بینی باید خم بشه تا درست روی بینی قرار بگیره یا کناره ها به پوست چسبیده باشه. من حتی یه دستمال کاغذی هم میذارم روی ماسک بعد میزنم و هر نیم یا یک ساعت عوضش میکنم تا ماسک بخاطر بازدم خیس نشه و قابلیتشو از دست نده. ماسک n95 رو تا حالا نزدم ولی با این وضعیت میرم میگیرم چون خیلی بهتره.
من دو تا اولی رو سینوفارم زدم ولی سومیشو آسترا میزنم ولی خب فکر نمیکنم برای امیکرون فایده داشته باشه. فایزر هم یه واکسن مخصوص امیکرون داره تست میکنه ولی اینقدر دیر آخه
Sad but true

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

matrix نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۳
DARKENERGY نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۷
IMG_20220202_153047_998.jpg
تصویر

ای بابا. فکر کنم امیکرون رو همه بگیریم. منم تابستون چند بار رفتم تو بیمارستان با دو تا ماسک وسط کسایی که کرونا گرفتن نشستم برای سی تی اسکن پدرم ولی نگرفتم چون دلتا بود. ولی اگه امیکرون بود حتما میگرفتم. البته ماسک زدن هم قواعدی داره. تو همین عکس که گذاشتی بالا یا کناره های ماسک بازه و راحت ویروس میاد تو. اون چیز فلزی روی بینی باید خم بشه تا درست روی بینی قرار بگیره یا کناره ها به پوست چسبیده باشه. من حتی یه دستمال کاغذی هم میذارم روی ماسک بعد میزنم و هر نیم یا یک ساعت عوضش میکنم تا ماسک بخاطر بازدم خیس نشه و قابلیتشو از دست نده. ماسک n95 رو تا حالا نزدم ولی با این وضعیت میرم میگیرم چون خیلی بهتره.
من دو تا اولی رو سینوفارم زدم ولی سومیشو آسترا میزنم ولی خب فکر نمیکنم برای امیکرون فایده داشته باشه. فایزر هم یه واکسن مخصوص امیکرون داره تست میکنه ولی اینقدر دیر آخه
ماسکو همینجوری زدم که عکس بگیرم! من الان سه روزه خونه تنهام مادر پدرمو گفتم برن خونه عموم. من تو بیمارستان ماسکو با چسب میزنم دور و اطراف ماسکو چسب میزدم اونم سه ماسک باهم بعضی وقتا 7 8 ساعت. سخته واقعا ولی چاره ای نیست. ولی باز گرفتم. آره دوز سوم اگر گیر اومد آسترا بزن. اینطوری هم نیست که بی فایده باشه تا حدودی جلوی سخت تر شدن رو میگیره من اگر همین دو دوز رو نزده بودم شک نداشته باش کارم به بستری میکشید.

*

*

Vahid75

سپاس: 13

پست توسط Vahid75 »

هر چی خیاط میبینم افتادن توی کوزه لامصب مثل اینکه امیکرون اومده رسالت کرونا رو تکمیل کنه
حتی چند تا از اساتید خیلی بزرگ که میشناسم شون با اینکه فایزر هم زده بودند بازم مبتلا شدن
منم از اول هفته درگیر شدم و دهنم آسفالت شده فقط تا جایی که میتونی مایعات ولرم زیاد مصرف کن تا دوره اش تکمیل بشه
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

Vahed75 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۲
هر چی خیاط میبینم افتادن توی کوزه لامصب مثل اینکه امیکرون اومده رسالت کرونا رو تکمیل کنه
حتی چند تا از اساتید خیلی بزرگ که میشناسم شون با اینکه فایزر هم زده بودند بازم مبتلا شدن
منم از اول هفته درگیر شدم و دهنم آسفالت شده فقط تا جایی که میتونی مایعات ولرم زیاد مصرف کن تا دوره اش تکمیل بشه
لعنتی خیلی اذیت میکنه، من امروز خیلی حالم بدتر شده حتی دو‌ روزه حال غذا خوردن ندارم، انگار یه مشت شیشه خورده تو گلوم ریختن، انگار یه کامیون رو بدنمه!

*

*

Vahid75

سپاس: 13

پست توسط Vahid75 »

ایشاللا حالت زودتر خوب بشه مل مل جان
آره خیلی سخته منم این روزا رو تجربه کردم
برای سوزش گلو شیر داغ کن یک قاشق عسل بهش اضافه کن و یک قاشق چایخوری دارچین توش بریز کم کم و جرعه جرعه بخور
چاره ای نیست باید تحمل کنی
امیدوارم زودتر حالت خوب بشه smile260
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

matrix

نام: علیرضا

سپاس: 31

پست توسط matrix »

DARKENERGY نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۹
لعنتی خیلی اذیت میکنه، من امروز خیلی حالم بدتر شده حتی دو‌ روزه حال غذا خوردن ندارم، انگار یه مشت شیشه خورده تو گلوم ریختن، انگار یه کامیون رو بدنمه!
بویاییت هم از دست دادی یا نه؟
Sad but true

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

matrix نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۲
DARKENERGY نوشته شده:
نه فعلا ولی یکم حس چشایی رو از دست دادم! ولی تستام مثبت شده

*

*

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

سپاس: 885

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

DARKENERGY نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۴
matrix نوشته شده:
DARKENERGY نوشته شده:

درود
بلا دوره

زود خوب میشوید نگران نباشید

اگر راهنمایی و مشاوره درمانی خواستید لطفن به ای دی تلگرام بنده پیام دهید

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

غلامعلی نوری نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۴
DARKENERGY نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۴
matrix نوشته شده:
DARKENERGY نوشته شده:

درود
بلا دوره

زود خوب میشوید نگران نباشید

اگر راهنمایی و مشاوره درمانی خواستید لطفن به ای دی تلگرام بنده پیام دهید
درود ممنونم ازتون
چشم حتما smile260

*

*

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

DARKENERGY نوشته شده:
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۱۰:۱۸
photo_2021.jpg
تصویر
این روزها، از عکس‌های قدیمی‌ام فرار می‌کنم! از هیاهوی آن روزها، انگار فقط من مانده‌ام! عجیب است که همه رفته‌اند و مرا جا گذاشته‌اند!

یادت بخیر دوران شیرین کودکی، چقدر بی دغدغه بود

دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده
اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
تنها مدارا میکنیم دنیا عجب جایی شده
یاد دو تا دختر موزیک-ویدئوی بهار خانوم از سامان افتادم. دو تا دختری که عینک آفتابی داشتند.
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

meaning نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۰۲:۲۴
DARKENERGY نوشته شده:
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۱۰:۱۸
photo_2021.jpg
تصویر
این روزها، از عکس‌های قدیمی‌ام فرار می‌کنم! از هیاهوی آن روزها، انگار فقط من مانده‌ام! عجیب است که همه رفته‌اند و مرا جا گذاشته‌اند!

یادت بخیر دوران شیرین کودکی، چقدر بی دغدغه بود

دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده
اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
تنها مدارا میکنیم دنیا عجب جایی شده
یاد دو تا دختر موزیک-ویدئوی بهار خانوم از سامان افتادم. دو تا دختری که عینک آفتابی داشتند.
ای وایِ من!

چشم انتظار دل بیقرار
دنبال یار بود این خانوم
خوش بَر و رو گل خنده رو
اسمش بهار بود این خانم
نفهمیدم کجایی بود عاشق آشنایی بود
اسطوره زیبایی بود که دیدنش خدایی بود!

@MENERVA
منو به کجاها کشوندی به کجاها... سال 79 80 این آهنگ اومد! میدونی من چقدر با این آهنگ رقصیدم چقدر تو تولدام رقصیم تو مهمونیا !
ازت خیلی ممنونم که به یادم آوردی، هرچند که تهِ گلوم رو بغض پُر کرد!
نمیدونم چرا این تاپیکم دیگه آپ نمیکنید فقط خودم دارم این کارو میکنم! :? فرنیام که فقط یبار عکس گذاشت شیطون! smile039
به افتخارتون چندتا عکس! (حالا انگار miley cyrus یا billie eilish) میخواد عکس بذاره! smile055 چقدر خوبه دوباره فرنیا شما سر میزنید به سایت، جدی میگم. من اینجا خودمم تنها عضو باشم بازم سر میزنم بعضیا چطور دلشون میاد حتی یه سر نمیزنن نمیدونم! تا دنیا دنیاست من میگم بهترین لحظات زندگیم توی هوپا گذشت، چقدر استادا سر کلاس به من تذکر میدادن خانوم زارعی گوشیو بزار کنار ! از بس حواسم به هوپا بود، و تمام این کارا یه دلیل بیشتر نداشته و نداره: عشق نسبت به هوپا ! کمتر از یکماه دیگه میشه 10 سال کامل که من شبو روز تو هوپا بودم و یه "مرســــــــــــــــی" حسابی تقدیم به آقا اشکان @ADMIN بابت به وجود آوردن این سایت که باعث شد تا عمر داریم یادمون نره چه خاطرات شیرینی رو اینجا تجربه کردیم و هنوزم تجربه میکنیم مثل همین پستی که من دارم تایپ میکنم! حالا 18 اسفند کلی حرف دارم که بزنم به مناسبت یک دهه فعالیتم!
ولی از بعضیا گِله دارم...! ولی خُب به قول استاد سعدی: ببین و بگذر و خاطر به هیچ کس مسپار! smile139 موی کوتاه یا بلند؟! smile139
توضیح: عکس آخر دختر سمت راست اسمش margot هست و ایرانی نیست برای همین یکم با ما فرق داره smile039

*

*

ارسال پست