معرفی فیلم و سریال

مدیران انجمن: parse, javad123javad

q2w2hddjb

سپاس: 19

Re: معرفی فیلم

پست توسط q2w2hddjb »

The Seventh Seal (مهر هفتم)

اگر فیلم پرسونای برگمن را دیده باشید و از کارگردانی او
و بازی بیبی آندرشون دوست داشتنی لذت برده باشید،
احتمالاً از این فیلم هم لذت خواهید برد.

این فیلم درون مایه ای فلسفی دارد. خیلی بی آلایش و ساده
مخاطب را با مرگ و ایمان رو در رو میکند و استعاره های ریز و
دیالوگ های طنز آمیزی را هم در جای جای فیلم می بینیم.
البته باید نیم ساعتی تحمل کنید تا به فضای فیلم خو بگیرید.
چون قدیمی بودن فیلم و سطح پایین بودن شیوه های فیلم سازی
آن زمان، کمی برای مخاطب امروز نامانوس است.

قهرمان فیلم با مرگ روبرو میشود ولی او را دعوت به شطرنج میکند!

تصویر

او همراه با نوچه ی خودش ( که شخصیت محبوب من در این فیلم
است!) به سفر خودش ادامه میدهد و با ماجراهایی روبرو میشود:

تصویر
Who Knows? Only Time...

q2w2hddjb

سپاس: 19

پست توسط q2w2hddjb »

Waking Life

این فیلم را های ببینید:
تصویر
Who Knows? Only Time...

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

Fury
محصول 2014
Directed by David Ayer
با بازی "برد پیت"

بهترین فیلم ضد جنگی ک تا الان دیدم , خعلی ترسناک و غمناک بود. موسیقیشم واقعنی محشر بود.
برد پیت همون برد پیت قهرمان سابق بود, مثه فیلم تروی, نقش یه قهرمان خسته رو بازی می کرد ک رهبری یه تانک شرمن با چهارتا خدمه رو به عهده داشت. بیشتر جذابیت این فیلم ب خاطر بازی قشنگ برد پیته.

تصویر

واقعنی کیف کردم, انگار دو ساعت تو جبهه جنگ از نزدیک شاهد کشت و کشتارا بودم. انتقادی ک ب فیلم دارم اینه ک فیلمش خیلی سربازای امریکا رو یکپارچه و متحد و خوب نشون می داد ک اگه صدتا جون داشتن واسه کشورشون حاضر بودن هر صدتا جونشونو بدن, این یه ایراده. تا جایی ک من شنیدم جنگ اینقد وحشتناکه ک خیلیا فرار می کنن و واسه نجات خودشون هرکاری می کنن, ولی تو این فیلم اصن از ترس سربازای امریکایی هیچی نشون نداد.

اما این فیلم علی رغم ایراداش واقعیت جنگ رو پرده سینما اورد. صحنه های اکشن و کشتار این فیلم خیلی واقعی تر از فیلم "سیوینگ پرایوت رایان" بود, اما بازم با توجه ب اینکه اون فیلم قدیمیه نسبت ب سال خودش خوب بود و نمی شه گفت ب خاطر ضعف جلوه های ویژش سربازا رایان ضعیف تر بود. اگه این ضعفو نادیده بگیریم فیوری محتوای پخته تری داشت, واقعیت رو بیشتر از سرباز رایان نشون می داد, تو سرباز رایان نشون می داد امریکایی ها ب نازیا رحم می کنن, اسیراشونو آزاد می کنن, ولی تو فیوری امریکایی ها نازیا رو زجرکش می کردن, اصن هیچ رحم و مروتی نداشتن به نازیا, "سیوینگ پرایوت رایان" واقعیت جنگ جهانیو تحریف کرده بود , این فیلم واقعیتای تاریک جنگ رو مثه روز روشن نشون داد.

cosmographer

نام: مجتبی

محل اقامت: خوزستان.اهواز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط cosmographer »

سلام من این فیلم رو هنوز وقت نکردم ببینم.
ولی اگه به فیلم هایی که جنگ رو به تصویر کشیدن علاقه دارید بهتون saving private ryan و hackaw ridge رو پیشنهاد میکنم.
البته در این فیلم ها سعی شده خود جنگ موضوع اصلی نباشه...بلکه ارزش های اخلاقی و...بحث اصلی باشه
فیلم های خیلی زیبیی هستن و توصیه میکنم ببینید

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

edwardfurlong نوشته شده:Sausage Party .
0.jpg

استنلی تو هنوز زیر 18 هستی نیگا نکن.
مونونوکه تو هم چشم و گوشت بسته است نیگا نکن.
انیشتین فیلم سعی داره تابوها رو بشکنه. با ذهن باز نیگاش کن!
هر کس دیگه ای خواست نیگا کنه تنهایی نیگا کنه این فیلم اصلا خانوادگی نیست.

من داستانش رو خیلی دوست داشتم و موضوعش رو.
لی احساس میکنم از جهاتی ضعیف بود و به دل نمینشست

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

سپاس: 514

تماس:

پست توسط [email protected] »

cosmographer نوشته شده:سلام من این فیلم رو هنوز وقت نکردم ببینم.
ولی اگه به فیلم هایی که جنگ رو به تصویر کشیدن علاقه دارید بهتون saving private ryan و hackaw ridge رو پیشنهاد میکنم.
البته در این فیلم ها سعی شده خود جنگ موضوع اصلی نباشه...بلکه ارزش های اخلاقی و...بحث اصلی باشه

پسر جان من hacksaw ridge رو صفحه ی پیش زودتر از تو معرفی کردم! smile097

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

من سریال silicon valley رو تازه شروع کردم و تا الان خیلی خوب بوده.
داستان درباره ی یه برنامه نویسه که یه الگوریتم خیلی فوق العاده رو برای فشرده کردن فایل ها درست میکنه که میتونه دنیا رو از هر نظر تغییر بده.
سریال کمدی اجتماعی هست.

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

[email protected] نوشته شده:
cosmographer نوشته شده:سلام من این فیلم رو هنوز وقت نکردم ببینم.

پسر جان من hacksaw ridge رو صفحه ی پیش زودتر از تو معرفی کردم! smile097

آره الان دیدم smile058 smile124 حالا عصبانیت نداره
مهم سلیقه ی مشترکمون در این زمینس
smile021

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

cosmographer نوشته شده:من سریال silicon valley رو تازه شروع کردم و تا الان خیلی خوب بوده.
داستان درباره ی یه برنامه نویسه که یه الگوریتم خیلی فوق العاده رو برای فشرده کردن فایل ها درست میکنه که میتونه دنیا رو از هر نظر تغییر بده.
سریال کمدی اجتماعی هست.

از کمِدی مُمِدی زیاد خوشم نمیاد smile080
به جز چندتا کمدی کلاسیک و البته چارلی چاپلین smile006 که عاشقشم smile041
cosmographer نوشته شده:آره الان دیدم smile058 smile124 حالا عصبانیت نداره
smile021

چون دفه ی اولت بود، می بخشمت! smile006

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

The Attorney

محصول 2013 کُره ی جنوبی. داستان زندگی وکیل مدافعی که علی رغم تهدیدات و خطرات موجود، به دفاع از حقوق تعدادی جوان کُره ای بر می خیزد که به اتهام ناروای تبانی با کُره ی شمالی جهت ترویج کمونیست بازداشت شده اند.
جوانانی که به دلیل فقر و برای ادامه ی تحصیل، "کلوب کتابی" را تشکیل داده و در آن مشغول به تدریس به یکدیگر و اشتراک کتاب های درسیشان هستند، به اتهام ترویج کومونیست کتاب های درسیشان توقیف و خودشان نیز بازداشت و روانه ی زندان می شوند. در زندان طی شکنجه های شدید مجبور به اعتراف به اعمالی می شوند که هرگز دست به ارتکاب آن ها نزده اند. Roh Moo-hyun وکیل دلیریست که برای احقاق حق این جوانان از زندگی و جان خود دست کشیده و تمام تلاش خود را برای حفاظت از زندگی این جوانان به کار می گیرد و سر انجام خود نیز در دادگاه محکوم می شود. در عالم واقعیت، Roh Moo-hyun کسی نیست جز نهمین ریاست جمهور کُره ی جنوبی و این داستان عملاً برگرفته از زندگی واقعی اوست.
مبارزات و مشاجرات دلیرانه ی او در جلسات دادگاه، به طرز حرفه ایی به نمایش درآمده که خواننده را به خود جذب، احساساتش را تحریک، و از اینرو جوانشیری شما را به دیدن این فیلم جالب دعوت می کند! smile020

The Attorney.jpg

من فیلم کره ای زیاد نمیبینم ولی بهترین چیزی که ازشون دیدم تا به الان oldboy (که شاید بهترین و شاخص ترین فیلمشون باشه)

اگه یه خورده خسسته کننده بود تحمل کنید آخرش برسه smile021

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

cosmographer نوشته شده:من سریال silicon valley رو تازه شروع کردم و تا الان خیلی خوب بوده.
سریال کمدی اجتماعی هست.

از کمِدی مُمِدی زیاد خوشم نمیاد smile080
به جز چندتا کمدی کلاسیک و البته چارلی چاپلین smile006 که عاشقشم smile041
cosmographer نوشته شده:آره الان دیدم smile058 smile124 حالا عصبانیت نداره
smile021

چون دفه ی اولت بود، می بخشمت! smile006

ینی میگی از big bang theory و The simpsons خوشت نمیاد؟

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

cosmographer نوشته شده:من فیلم کره ای زیاد نمیبینم ولی بهترین چیزی که ازشون دیدم تا به الان oldboy (که شاید بهترین و شاخص ترین فیلمشون باشه)

الان یه سرچی کردم، فکر کنم فیلمِ خَشن مَشِنی باشه نه؟ smile042 ولی سریالای کُره ای رو خیلی دوست دارم smile041 دُخمَلایِ خوشچل توشون زیاد داره smile036 فیلم ترسناک نمی بینی؟ smile120

cosmographer نوشته شده:ینی میگی از big bang theory و The simpsons خوشت نمیاد؟

نمی دونم! smile080

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

cosmographer نوشته شده:من فیلم کره ای زیاد نمیبینم ولی بهترین چیزی که ازشون دیدم تا به الان oldboy (که شاید بهترین و شاخص ترین فیلمشون باشه)

الان یه سرچی کردم، فکر کنم فیلمِ خَشن مَشِنی باشه نه؟ smile042 ولی سریالای کُره ای رو خیلی دوست دارم smile041 دُخمَلایِ خوشچل توشون زیاد داره smile036 فیلم ترسناک نمی بینی؟ smile120

cosmographer نوشته شده:ینی میگی از big bang theory و The simpsons خوشت نمیاد؟

نمی دونم! smile080

صحنه های خشنی داره
آره یه خورده خشنه
بعضی صحنه هاش هست که شاید درد طرف رو احساس کنی

cosmographer

تماس:

پست توسط cosmographer »

فیلم ترسناک خوب خیلی کم تولید میشه
مثلا conjuring خوب بود.insidius هم خوب بود ولی از نظر داستان...خیلی وقته فیلمای ترسناک دیگه واسمون ترسناک نیست

ولی یه فیلم باحال که توصیش میکنم stalled هست که کمدی ترسناکه و همش توی یه دستشویی فیلمبرداری شده خیلی باحاله

نمایه کاربر
MENERVA

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

فیلمایی ک معرفی می کنین یه کم توضیح بدین ک بدونیم سبکش چیه, داستانش چیه, اصن دو خط توصیفش کنین اخه بدون هیچ توضیحی چجوری مشتاق بشیم اون فیلمو ببینیم؟

بعضی پستا تو این تاپیک بودن با خوندشون خعلی مشتاق شدم اون فیلمو ببینم, اصن مثه یه نقد حرفه ای بود, بعضی پستا بعد از خوندن اون متن فیلمو دیدم و بعد از دیدن فیلمم اولین کاری ک کردم توضیحات این پستو دوباره خوندم انگاری ک نقد فیلمو می خوندم خیلی خوشم اومد. ولی این پستایی ک فقط گفته "این فیلم قشنگه, این باید جالب باشه" و... هیشکی مشتاق نمی شه اون فیلمو ببینه.
~~~~
Cinema Paradiso

بعضی فیلمای تاریخ سینما هستن, همه سینمادوستا دوسشون دارن, ولی خود فیلما حرفه ای نیستن. یکی از اون فیلمای دوس داشتنی "سینما پارادیزو" محصول سینمای ایتالیا به کارگردانی جوزپه تورناتورس . همه سینمابازا این فیلمو دوس دارن ولی از نظر تکنیکی فیلم قوی ای نیس. این فیلم شما رو نوستالژیک می کنه, عاشق می کنه , خوشحال می کنه, غمگین می کنه و دوساعت احساسات خالص رمانتیک و نوستالژی سینمایی بهتون می ده. موسیقی موریکونه محشره, ونجلیس و هانس زیمر و انیو موریکونه سه تا از بهترین موسیقی دانای سینمان, هرجا شنیدم موسیقی یه فیلم کار یکی از این سه تا بوده, فقط با اوردن اسم این اساتید کافیه تا کارگردان فیلمنامه هیچی واسم مهم نباشه. فیلم از نظر تکنیکی ضعیفه ولی یه چیزی داره ک اونو تبدیل ب شاهکار می کنه و باید فیلمو دید تا اونو درک کرد.

تصویر

ارسال پست