کسب درآمد از طریق حل مساله های فیزیک

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
mohsen1988

پست توسط mohsen1988 »

با سلام

قصد دارم سایتی به شما معرفی کنم که از طریق این سایت میتونید با حل مساله های فیزیکی و ریاضیاتی کسب درآمد هم بکنید!!!

ابتدا به لینک زیر برید و ثبت نام کنید:
REGISTER HERE

در این سایت شما نه تنها مساله های کتاب های خوب ریاضی و فیزیک را حل میکنید بلکه در قبال این کار پول هم دریافت میکنید (پانصد تومان یا هفتصد تومان برای هر مساله!!!)

من این سایتو اتفاقی پیدا کردم و تا حالا از دوستام کسی را ندیدم عضو این سایت شده باشه، پس عجله کنید.

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

Re: کسب درآمد از طریق حل مساله های فیزیک وریاضی!!!

پست توسط Cartouche »

smile072 سوالای خیلی خوب و قشنگی داره ، خوشمان آمد smile039 .البته فکر نکنم پول بدن.اینش دروغه ،امروزه کی واسه حل سوالای کلاسیک فیزیک و ریاضی جایزه تعیین میکنه.اگه هم قرار باشه واسه چیزی جایزه بدن ، اون چیز یه سوال open یا خیلی ساخته که حل نشده باشه.
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

mohsen1988

پست توسط mohsen1988 »

amir.hs نوشته شده:smile072 سوالای خیلی خوب و قشنگی داره ، خوشمان آمد smile039 .البته فکر نکنم پول بدن.اینش دروغه ،امروزه کی واسه حل سوالای کلاسیک فیزیک و ریاضی جایزه تعیین میکنه.اگه هم قرار باشه واسه چیزی جایزه بدن ، اون چیز یه سوال open یا خیلی ساخته که حل نشده باشه.
درود بر امیر عزیز، ممنون که تو این سایت ثبت نام کردید.

سوال های این سایت، تمرین های کتاب های درسی دبیرستان های آمریکاست و در آمد سایت از فروش آنلاین همین تمرین ها به دانش آموزان آمریکایی بدست میاد.

یه مقدار که با این سایت کار کنید همه چیزش دستتون میاد.

اگه سوال دیگه ای دارید لطفا بپرسید.

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

mohsen1988 نوشته شده:با سلام

قصد دارم سایتی به شما معرفی کنم که از طریق این سایت میتونید با حل مساله های فیزیکی و ریاضیاتی کسب درآمد هم بکنید!!!

REGISTER HERE

در این سایت شما نه تنها مساله های کتاب های خوب ریاضی و فیزیک را حل میکنید بلکه در قبال این کار پول هم دریافت میکنید (پانصد تومان یا هفتصد تومان برای هر مساله!!!)

من این سایتو اتفاقی پیدا کردم و تا حالا از دوستام کسی را ندیدم عضو این سایت شده باشه، پس عجله کنید.
سایت جالبیه smile124 smile124 smile124
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
safariphysic88

سپاس: 12

تماس:

پست توسط safariphysic88 »

mohsen1988 نوشته شده:با سلام

REGISTER HERE

خیلی جالب بود. smile015
یه خودکار خریدم با یه غلط گیر ، جالبه ،قیمت غلط گیر چند برابر خودکاره ؛ حتی یه اشتباه روی کاغذ هم گرون تموم میشه...

Mahdi_ab

پست توسط Mahdi_ab »

mohsen1988 نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۳۹۰/۷/۳ - ۲۳:۱۲
با سلام

REGISTER HERE

ممنون كه سعي كرديد كمكمون كنيد و اين سايت رو معرفي كرديد
اما يه مشكلي كه اينجا هست اينه كه ما تو ايران زندگي ميكنيم و اون ها به دلار پرداخت ميكنن
و نميتونيم اون پول رو به صورت مستقيم به حسابون تو ايران منتقل كنيم
راه كار شما برايه حل اين مشكل چيه؟

ارسال پست